SO 10.08LNCH 181.5 BPMHIGHLANDER

20:00PROPAGANDADJ SETS ALL NIGHT LONG

PROPAGANDA to 8-osobowy kolektyw DJ’ski, tworzony przez grupę przyjaciół, powstały w 2009 roku w Opolu. Jako pierwsza grupa muzyczna w Opolu połączyła scenę klubową z rozwijającą się wówczas sceną wizualną, była też pierwszym składem mającym w swoich szeregach VJ’ów, odpowiedzialnych za wizualną warstwę wydarzeń. Efektem tego połączenia jest nadzwyczajne i hipnotyczne show wprowadzające widzów w taneczny i wizualny trans.

+

22:00SLASH & BURZADJ + MC

BURZA - Paulina Burzyńska - Muzyka towarzyszy Paulinie od wielu lat. Swoje pierwsze wokalne kroki stawiała w wieku 7 lat na Opolskim Piosenkobraniu, na którym zdobyła I miejsce. Dzięki chęci rozwoju swojego głosu miała okazję szkolić swoje umiejętności pod okiem między innymi Grażyny Łobaszewskiej, Jarosława Kukulskiego, Ireny Jarockiej czy Czesława Majewskiego. Dzięki miłości do sceny odważyła się wystąpić w I edycji znanego programu X Factor, tym samym dostając się do pierwszej 60. Od wielu lat Paulina związana jest z opolskim chórem Opole Gospel Choir prowadzonym przez Jacka Mełnickiego. Chór ten bierze udział w licznych koncertach o wysokiej randze, jednym z nich jest coroczny Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu.

SLASH - Swoją przygodę z miksowaniem rozpoczął w 2000 roku. Zafascynowany ówczesną kulturą techno oraz wytwórnią Tresor, szybko jednak odkrył swoje powołanie do połamanych dźwięków miksując szerokie spektrum nurtu zwanego drum’n’bass, który gra do dzisiaj. Przez ostatnie kilkanaście lat dał się poznać jako dj i współtwórca opolskiej sceny muzyki elektroniczej, grając również na licznych imprezach w całym kraju.

+

22:00CHOSIŃSKA & TRUFELVJS

Natalia Chosińska to artystka, która Vj zajmuje się już od jakiegoś czasu. Swoje pierwsze kroki stawiała jako studentka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Do tej pory współpracowała z takimi artystami jak Natalia Zamilska, Lua Preta, A- Maze, Clockwork Totem. Na Nokcie pojawiła się rok temu i ponownie zamierza czarować widownie swoimi malowidłami.

Emilia Święcka aka Trufel
opolska VJka, studentka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Swoją audiowizualną przygodę rozpoczęła w 2016 roku. Wtedy wraz z sześcioma innymi studentami WSUO realizowała oprawę multimedialną do koncertu Palfy Gróf, który rozpoczął obchody 31. urodzin Teatru im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem. Później świeciła dla takich wykonawców jak Bass Astral & Igo, Propaganda Soundsystem czy Sergiusz Tarasiewicz. Brała udział w różnych audiowizualnych wydarzeniach m.in. ISVJ, NOKTA, PROPA GOLD TRIP czy TrapDoor.

+