W związku z wirusem COVID-19 i obostrzeniami epidemicznymi podjęliśmy decyzję o przeniesieniu głównych wydarzeń festiwalowych na rok 2021. Jednak nie zatrzymujemy się i działamy dalej!

DJ BRK i VJ Mentalny Jeż w Radiu Opole

Mieliśmy przyjemność być partnerem Radia Opole podczas realizacji koncertu, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich DJ’ów i producentów muzycznych, a także rapera i wokalisty. 9 lipca o godzinie 20:00 w Studio M im. SBB wystąpił DJ BRK, któremu towarzyszył VJ Mentalny Jeż - autor oprawy multimedialnej. Panowie przygotowali również specjalny AV set, który jest dostępny pod tym linkiem.


Łąki Łan - Tańcz / #ZostanWDomu

Data niedoszłego koncertu stała się terminem premiery nowego klipu zespołu Łąki Łan, który miał wystąpić w ramach Before Nokta Festival 2020. Klipu, który w myśl akcji #ZostanWDomu zaangażował fanów do wspólnego działania i mamy nadzieję, że dorzucił pozytywny “grosz” w czasie przymusowej izolacji.

Dziękujemy wszystkim fanom, którzy włączyli się w akcję i tańczyli razem z nami! Dziękujemy za świetne materiały i ogrom pozytywnej energii. Pozdrawiamy wszystkie organizacje i instytucje, które zasiliły roztańczone szeregi! Mamy nadzieję, że się dobrze bawiliście i za rok wspólnie zatańczymy podczas koncertu Łąki Łan! Widzimy się na Nokta Festival 2021!

Produkcja: Nokta Studio i Pracownia Multimediów Wydziału Sztuki UO
Koncepcja i montaż wideo: Michał Przyszlak
Animacja 3D: Jakub Kubara
Animacja typograficzna / Studenci WSUO: Karolina Maćków, Oliwia Puzon, Diana Mika, Dominika Witowska, Filip Nazim
Wizualizacje: Mikołaj Praczuk
Opieka artystyczna i postprodukcja: Michał Misiura
Studio Title: Tańcz / Artist: Łąki Łan / Album: RAUT


Realizacja projektu jest możliwa za sprawą wyjątkowych ludzi, którzy wspierają nasze działania. Serdecznie dziękujemy Sponsorom i Partnerom za okazaną pomoc!