NF 2019

02-17.08LNCH BPM

Bengal / Awgs / Coach Motel
Propaganda / VJ Chosińska
Slash & Burza / VJ Trufel

T-TABLE

PT 23.081 NOC

Tomashevsky B2B A:wide
Desu + VJ Chosińska

T-TABLE

SO 24.082 NOC

Tides From Nebula
Loon + Persus Nine
Władysław Komendarek
Da Vosk Docta + VJ Nosowa
Body Package

T-TABLE

EXTENDEDOPEN CALLUNTILL 02.08

Open notifications for VJs,
performers, creators
of installations, coders
and all artists who want to
present themselves during
this year's edition.

Terms and conditions

BILETYNF 2019

I PULA: zakończona
II PULA: 110 zł
III PULA: 130 zł

Bilety na 1. i 2. dzień
festiwalu będą dostępne
podczas wydarzenia.

GOING

KINO PLENEROWE: PHOTON / LATOELEKTRO_SONDA / POKAZ ANIMACJI WSUO

Zapraszamy na dwa seanse w ramach kina plenerowego, organizowanego przez stowarzyszenie Opolskie Lamy.
Projekcje odbędą się w piątek 23.08 i sobotę 24.08 o godzinie 21:00 na Placu Teatralnym.

LNCH BPM

PT 02.08LNCH 175 BPMSTUDIO M

20:00 BENGAL / Colors Of Life

>

SO 03.08LNCH 90 BPMSTUDIO M

20:00 CO∆CHMOTΣL
21:00 AWGS

>

SO 10.08LNCH 181.5 BPMHIGHLANDER

20:00 PROPAGANDA
22:00 DJ SLASH & VJ BURZA
22:00 VJ CHOSIŃSKA & VJ TRUFEL

>

SO 17.08LNCH 120 BPMLABA / WYSPA BOLKO

19:00 LILI POOPOO
20:00 EKHTO

>

JAREMI PICZ: EPICENTRUMMIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

Cykl obrazów pod umownym tytułem Epicentrum powstawał na przestrzeni kilku ostatnich lat stopniowo zmieniając swe złożenia i formę.
Budowanie ekspresji obrazu, jego kolorystyki i światła było w pełni przemyślane i zaplanowane.

WYDARZENIE

PT 23.08

FOYER18:00-00:00

20:00 The Fake
21:10 Shadok i Malwa + VJ Trufel
22:20 Bön + Mona Witkow Wideo

>

MODELATORNIA18:00-02:00

18:00 Tajny Projekt: Artificial Love
18:20 VJ Panna Ula + DJ Uszko: Ere
18:50 Ari Dykier: Imaginarium
19:30 Czyż
20:30 Tomasz Mreńca + VJ V17
21:40 Desu + VJ Chosińska
22:50 Palms Collector
00:00 Tomashevsky b2b a:wide

>

MULTIMEDIA18:00-00:00

18:00 #PlayRetro
18:00 PlayHouseGame
18:00 Tajny Projekt: Obserwatorium Dźwięku
18:00 Chlebowska: Moth
18:00 K.Tarnowski: Zmiany stylistyczno-ekspresywne

>

PLAC TEATRALNY18:00-00:00

18:00 DJ Wild Rose
19:00 DJ Tmk
20:00 Trap Door
21:00 Pokaz Animacji WSUO
21:30 Opolskie Lamy: „Lato”
23:40 Mantikora: Fire Show

>

SO 24.08

DUŻA SCENA20:00-01:00

20:00 Body Package + VJ Black Pony
21:30 Tides From Nebula + VJ Mentalny Jeż
23:30 Władysław Komendarek + VJ V17

>

MODELATORNIA18:00-03:00

18:00 Hollow / S.Tarasiewicz
18:20 The Ice / B.Posacki
18:40 Aude Rrose [FR]
19:20 Abdx [MEX]
20:00 Constrct / Kat NAI
20:40 Loon + Persus Nine [ESP]
21:40 Scar Polish [GB/DE] + VJ Michta
22:40 Da Vosk Docta + VJ Nosova [UKR]
23:50 Leo Zen [JP/CAN]+ VJ Praczuk
00:50 DJ-VJ Arkaei
01:50 Ju Bass + VJ Pan Jan

>

MULTIMEDIA18:00-00:00

18:00 #PlayRetro
18:00 HoloLens
18:00 Tajny Projekt: Obserwatorium Dźwięku
18:00 Chlebowska: Moth
18:00 K.Tarnowski: Zmiany stylistyczno-ekspresywne

>

PLAC TEATRALNY18:00-00:00

16:00 DJ Profe Soro + Street Dance Jam
19:00 Obiiad92
20:00 DJ Arkaei
21:00 Pokaz Animacji WSUO
21:30 Opolskie Lamy: „Elektro sonda”
22:10 Opolskie Lamy: „Photon”

>

ORGANIZATOR

SPONSOR

PARTNER

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT HONOROWY